Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 3 МЕХАНІЧНІ ТА ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ХВИЛІ

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 6 Дослідження звукових коливань різноманітних джерел звуку за допомогою сучасних цифрових засобів

Мета роботи: дослідити залежність гучності й висоти звуку від амплітуди та частоти звукових коливань.

Прилади та матеріали: персональний комп’ютер (планшет або ноутбук) зі встановленим програмним забезпеченням Adobe Audition 3.0; аудіотреки із записом звуків різноманітних джерел.

Вказівки щодо виконання роботи

1. Відкрити аудіоредактор Adobe Audition та завантажити аудіофайли із записом звуків.

2. Спостерігати графічне зображення звукових коливань одного із аудіофайлів.

3. За допомогою миші виділіть ділянку графіку та змініть амплітуду коливань, пересуваючи курсор вгору або вниз. Зверніть увагу як при цьому змінилась гучність звуку.

4. Відкрийте вкладку Ефекти/Pitch Bender. За допомогою миші виділіть ділянку графіку та змініть частоту коливань, пересуваючи вказівники вгору/вниз. Зверніть увагу як при цьому змінилась висота звуку.

5. Повторіть дослідження із іншими аудіофайлами.

6. Зробіть висновок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.