Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 1 МАГНІТНІ ЯВИЩА

Вправа 1

1. За зображеними на малюнку 21 лініями індукції магнітного поля постійних магнітів установіть їхні магнітні полюси.

Мал. 21

2. На малюнку 22 зображено магніт і магнітну стрілку (вид згори). За напрямком силових ліній позначте полюси магніту. Як буде розташовуватися магнітна стрілка, якщо її помістити в точках А, В, С?

3. Середина магніту (мал. 23) не притягує залізні ошурки. Чи будуть притягувати ошурки половинки магніту, якщо його розламати по лінії АВ?

Мал. 22

Мал. 23

4. На малюнку 24 показано силові лінії смугового магніту. Як направлені силові лінії всередині магніту? Де розташовано північний полюс магніту?

Мал. 24


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.