Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 5 РУХ І ВЗАЄМОДІЯ. ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ

Вправа 26

1. Рух матеріальної точки описується рівнянням х = 5-8t + 4t2. Вважаючи, що маса точки дорівнює 2 кг, визначте імпульс через 2 с і через 4 с після початку відліку часу.

2. Два непружні тіла масою 2 і 6 кг рухаються назустріч одне одному зі швидкістю 2 кожне. З якою швидкістю і в який бік рухатимуться ці тіла після удару?

3. На вагонетку масою 800 кг, яка котиться по горизонтальній колії зі швидкістю 0,2 , насипали зверху 200 кг щебеню. На скільки при цьому зменшилася швидкість вагонетки?

4. Вагон масою 20 т, рухаючись зі швидкістю 0,3 , наздоганяє вагон масою 30 т, що рухається зі швидкістю 0,2 . Якою стане швидкість вагонів після взаємодії, якщо удар був непружним?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.