Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 1 МАГНІТНІ ЯВИЩА

Вправа 2

1. Перемалюйте малюнок 34 в зошит. Застосовуючи відповідні правила, позначте на цих малюнках напрямок ліній індукції магнітних полів.

2. За напрямком ліній індукції магнітного поля встановіть напрямок струму в провіднику АВ (мал. 35).

Мал. 34

Мал. 35

3. Поблизу провідника зі струмом встановили магнітну стрілку (мал. 36). Як розташується стрілка, якщо струм проходитиме вгору; вниз? Як розташувалася б стрілка, якби її встановили з іншого боку від провідника?

4. Як розташується магнітна стрілка, якщо замкнути ключ (мал. 37)? Як розташується магнітна стрілка, якщо провідник розмістити не над стрілкою, а під нею?

Мал. 36

Мал. 37


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.