Підручник Правознавство 10 клас (профільний рівень) - О. Д. Наровлянський - Грамота 2018 рік

Шановні десятикласники!

Цього року ви ознайомитеся з основними положеннями теорії держави та права, а також з конституційним правом України. Протягом навчального року ви будете разом із вчителем проводити рольові ігри та розв’язувати юридичні задачі, працювати з нормативними актами й обговорювати юридичні проблеми.

Найважливіші поняття, терміни, цифри, правові норми позначені в

підручнику напівжирним шрифтом та піктограмою

Курсивом виділено пояснювальний текст, а також запитання, на які бажано знайти відповіді під час ознайомлення з навчальним матеріалом у підручнику.

Витяги з документів, нормативних актів позначені вертикальною лінією ліворуч від тексту. Крім того, біля назви ви побачите прапор держави або міжнародної організації, якою було прийнято цей акт.

Матеріал, який не призначений для запам’ятовування, з яким ви можете ознайомитися за бажанням, позначено піктограмою й подано на жовтому фоні.

Цікаві факти, пов’язані з правом, подано на рожевому фоні й позначено піктограмою На зеленому фоні подані висновки до вивченого матеріалу.

Обов’язково зверніть увагу на запитання, які вміщені після матеріалу параграфа та позначені піктограмою

Намагайтеся виконати

їх до початку вивчення наступного уроку — це допоможе вам сприйняти навчальний матеріал, застосувати знання та власний життєвий досвід.

Наприкінці кожного параграфа подані основні поняття, які ви маєте запам’ятати. Вони виділені світлим курсивом.

Крім того, кожен параграф завершується запитаннями та завданнями, які допоможуть вам перевірити знання, з’ясувати, якою мірою ви засвоїли вивчений матеріал. Серед цих завдань найскладніші позначені зірочкою (*).

Наприкінці кожного розділу подано «Повторення та узагальнення» для перевірки знань, отриманих під час вивчення тем розділу.

Успіхів вам у вивченні цікавої та надзвичайно необхідної для кожного юридичної науки!

Автор


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.