Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Підручник Правознавство 10 клас (профільний рівень) - О. Д. Наровлянський - Грамота 2018 рік

Блок 2 ОСНОВИ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА УКРАЇНИ

Розділ 1 КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО УКРАЇНИ

Тема 10. МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ № 10 Вибори до органів місцевого самоврядування

Використовуючи Закон України «Про місцеві вибори», зімітуйте процес проведення виборів депутатів органу місцевого самоврядування вашого населеного пункту, а також сільського, селищного або міського голови чи старости села (залежно від населеного пункту, де ви навчаєтеся).

Під час проведення умовних виборів:

1) складіть програму кандидата в депутати органу місцевого самоврядування або сільського, селищного чи міського голови або старости села, зважаючи на реальні проблеми вашого населеного пункту;

2) під час імітації засідання виборчої комісії, голосування, підведення підсумків виборів спробуйте свідомо припустити порушення закону. Завдання інших учасників — визначити це порушення.

Подивіться в Інтернеті:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/595-19 — Закон України «Про місцеві вибори» (офіційний сайт Верховної Ради України).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.