Трудове навчання 3 клас

Вабить барвами і плодом кольоровий світ природи

 

КОМБІНУВАННЯ ПРИРОДНИХ І ПЛАСТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

 

З’єднувати деталі виробу з природних матеріалів найзручніше пластиліном. Це один зі способів комбінування природних і пластичних матеріалів. Але можна поєднувати також пластилінові деталі і елементи виробу з природних матеріалів. Тулуб жар-птиці, наприклад, можна утворити з пластиліну. А яскравий хвіст, дзьоб та інші деталі — з осіннього листя або пір’їнок.

Практична робота.

«Два півники горох молотили...»

Виготов за малюнком композицію з природних матеріалів і пластиліну.

Розглянь малюнок. Яку деталь з чого виготовлено?

Придивляйся до будови рослин, прислухайся до їхніх назв. Навчайся уявляти контури рослин якимись істотами, предметами, буквами, цифрами, геометричними фігурами. І тобі відкриється краса і користь загадкового світу флори*.

*     Флора - рослинний світ.

Єдність є одвічна, загадкова

В контурах і барвах квіточкових.

На що схожі квіти на малюнках?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.