Трудове навчання 3 клас

І у будні, і у свята будем стіл сервірувати

 

У цьому розділі ти

•  поповниш знання з культури харчування

•  навчишся вишивати мережку

ХАРЧУВАННЯ

 

Культура харчування виявляється в умінні правильно поводитися за столом та сервірувати святковий стіл.

Розглянь малюнок. Чи правильно сервіровано стіл?

Є різні способи вживання їжі. Більшість американців користується методом зигзагу: їжу розрізують, тримаючи ніж у правій руці, а виделку — у лівій. Потім кладуть ніж на тарілку, перекладають виделку у праву руку і продовжують приймати їжу. Підносячи їжу до рота правою рукою, американці тримають виделку в напрямі «знизу — вгору». Ліва рука при цьому лежить на колінах під столом. Під час їжі ліва рука не має лежати на столі.

Європейці користуються своїм методом: виделка залишається у лівій руці і після розрізання їжі. Вони спрямовують виделку з їжею у напрямі «згори — вниз». Вказівний палець при цьому іноді випрямляють.

Практична робота.

Складання серветок для сервірування святкового столу

Склади серветки для святкового столу, користуючись малюнком.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.