Трудове навчання 3 клас

Паперові квілінг-квітки cхожі всі на петриківки

 

КВІЛІНГ

 

Техніка виконання квілінгу

 

Техніка виконання квілінгу дуже проста: смужка паперу закручується в спіраль.

Для закручування смужки використовується спеціальна дерев’яна паличка з прорізами, зручна для захоплення паперу. Край смужки вставляється у проріз палички, вказівний палець однієї руки ставиться зверху на торець палички, а великий палець підтримує смужку знизу. Повертаючи паличку іншою рукою за годинниковою стрілкою та закручуючи спіраль, ти формуєш диск між двома пальцями.

У результаті повинна утворитися тужава спіраль. Коли тужава спіраль уже повністю сформована на паличці, потрібно затягнути паличку, та повернути її на півоберта назад, щоб обережно зняти спіраль з інструмента. Після цього спіраль розпускається до потрібного розміру в колі на лінійці, а вже з неї формується необхідна фігура. Щоб зафіксувати спіраль, кінчик паперу змащують крапелькою клею.

Потренуйся виконувати елементи квілінгу.

1. Довгу смужку паперу встав у проріз палички (1). Скрути тужаву спіраль (2).

2. Перетвори тужаву спіраль на вільну за допомогою лінійки (3—4).

3.   Приклей кінчик невеликою кількістю клею (5).

4.   Надай спіралі потрібної форми (6).

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.