Підручник Я у світі 4 клас - М.В. Беденко - Богдан 2015 рік

Дорогий друже!

Перед тобою підручник із предмета, який називається «Я у світі». Наша розмова розпочнеться із з’ясування, що таке твоє «я», чим ти відрізняєшся від інших і як будеш змінюватися в подальшому. Згодом наша розмова торкнеться всього, що тебе оточує, — від сім’ї до людства загалом.

Щоби розмова була цікавою і змістовною, ми регулярно будемо занурюватися в історію людства і розглядати звичаї інших народів. Чому? Тому що зрозуміти правила та усні «приписи» довколишнього світу значно простіше, якщо знати, як ці правила виникли, чи звідки до нас прийшли.

У межах цього курсу ти «примірятимеш» різні соціальні ролі — сімейні, професійні, роль громадянина своєї держави і громадянина світу. Це допоможе тобі відповідально поставитися до своїх прав і обов’язків зараз і в майбутньому. Водночас ми разом з тобою розглянемо й екологічні проблеми. Наша планета настільки маленька і вразлива, що вміння жити на ній, не завдаючи шкоди, повинне формуватися в дитячому віці.

Крім звичних навчальних текстів, у нашому підручнику багато казок. їхні сюжети, як і личить казкам, фантастичні. Проте ми їх так написали, щоб ви співпереживали не лише нашим допитливим героям, а й перейнялися проблемами, що вивчаються. І могли б цими думками поділитися під час уроку.

До підручника додається аудіо- і відеоматеріал, який дозволить розширити коло тем, що розглядаються на уроці.

Автори

Чарівний Всесвіт

Чарівний Всесвіт — просто неозорий,

І в нім Земля перлинкою пливе.

Який же дивовижний світ казковий

І на Землі усе-усе живе.

На ній рослини дивні і тварини,

Вона у фарбах вся і у красі,

І місце тут знайшлося для людини.

Планет багато, але різні всі…

Й краса оця, що серцем не збагнути,

І небо, й зорі, й вся ця дивина…

То ж тільки треба просто мудрим бути,

Щоб зрозуміти, що Земля одна.

Надія КрасоткінаPersonalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити