Підручники з біології 7 клас

Біологія

Підручник Біологія 7 клас - Д. А. Шабанов - Грамота 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає чинній програмі з біології для 7 класу (2015 р.) і структурований за розділами, кожний ,з яких складається з окремих параграфів. Рубрики («Запам’ятайте найголовніше», «Вільно володійте цими поняттями», «Дізнайтеся більше» та ін.), лабораторні дослідження й практичні роботи, міні-проекти, словник біологічних термінів спрямовані на якісне засвоєння навчального матеріалу й ураховують вікові особливості семикласників, допоможуть учням глибше осягнути зміст предмета. Система запитань і завдань сприятиме розвиткові екологічного мислення, уміння працювати з різноманітною інформацією, активно спілкуватися за темами, що вивчаються.
Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Підручник Біологія 7 клас - Л. І. Остапченко - Генеза 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник містить навчальний матеріал, який відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної програми з біології. Велика кількість ілюстрацій, різноманітні запитання і завдання, а також додаткові відомості і цікаві факти сприяють ефективному засвоєнню навчального матеріалу. Зміст, структура і методичний апарат підручника зосереджено на максимальному поєднанні теоретичних знань із практичною діяльністю учня.

Підручник Біологія 7 клас - В. Соболь - Абетка 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник для 7 класу укладено відповідно до Програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Біологія» - 6-9 класи (Київ: «Освіта», 2013). Містить матеріал для організації продуктивного навчання, головною особливістю якого в формування учнями власних способів репродуктивної й продуктивної діяльності для створення особистісних освітніх продуктів. Навчальний матеріал наближений до реалій життя через використання типових об'єктів довкілля, підбір практичних, ситуаційних, міжпродметних та інших завдань. Зміст матеріалу тем й параграфів містить цікаві завдання, новини науки, кольорові ілюстрації, відомості про тварин, рекорди тваринного світу та інше, що сприятиме грунтовному засвоєнню знань, міцному формуванню способів діяльності та захопливочту створенню власних продуктів.
Для учнів 7 класу, вчителів біології.

Підручник Біологія 7 клас з навчанням російською мовою - Н. В. Запорожец - Ранок 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Данный учебник соответствует действующей программе по биологии для 7-го класса. Он состоит из пяти разделов, разбитых на параграфы. Каждый параграф начинается коротким вступлением с общей информацией, которая позволит подготовить ученика к восприятию нового материала, и заканчивается выводами «Запомните самое важное». В конце параграфа размещен блок вопросов «Проверьте свои знания». Учебник также содержит разработки лабораторных исследований и практических работ, словарь терминов.
На его страницах ученики найдут ссылки на сайт, где размещено видео и презентации к практическим работам, а также задания для самоконтроля знаний.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити