Підручники з англійської мови 10 клас

Англійська мова

Підручник Англійська мова 10 клас профільний рівень - Л. І. Морська - Астон 2018 - Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник призначений для учнів десятих класів закладів загальної середньої освіти, що виконують навчальну програму за профільним рівнем.
Підручник складається із десяти тематичних розділів відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки («Моя сім’я і друзі», «Спорт», «Їжа і харчування», «Наука і технології», «Природа. Погодні умови. Навколишнє середовище», «США», «Україна», «Шкільне життя», «Живопис», «Світ професій»). Кожен тематичний розділ складається із підрозділів, які зосереджують увагу учнів на формуванні мовних навичок (лексичних і граматичних – «Vocabulary Builder» та «Grammar Builder») та мовленнєвих умінь (читання – Reading Skill Builder, аудіювання – Listening Skill Builder, усного мовлення – Speaking Skill Builder та писемного мовлення – Writing Skill Builder). До кожного розділу додаються завдання для повторення вивченого (Let’s Revise and Practise). Підручник містить значну кількість завдань у кожному розділі, які допомагають належним чином підготуватися до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Підручник Англійська мова 10 клас рівень стандарту - О. Д. Карп'юк - Астон 2018 - Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник розпочинає серію навчальних видань рівня стандарту, створених для старшої школи. Видання реалізовує компетентісний потенціал галузі "іноземні мови", передбачений програмою, чинною з 2018 року. ȱнтегровані змістові лінії "Екологічна безпека та сталий розвиток", "Громадянська відповідальність", "Здоров’я та безпека" та "Підприємливість та фінансова грамотність" знаходять свою реалізацію в тематиці навчального матеріалу та характері завдань.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити