Підручники з англійської мови 11 клас

Англійська мова

Підручник Англійська мова 11 клас - Л. В. Калініна - Наш час 2011 - Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручинк з англійської мови "Your English Self" розроблений: для учнів 11-го класу загальноосвітніх нявчальних закладів, які обрали академічний рівень навчання. Він відповідає новітнім вимогам викладання англійської мови. Підручник е складовою навчально-методичкого комплекту з англійської мови, до якого також входять зошит, компакт-диск і книга для вчителя. За допомогою підручника учні розвиватимуть свою мовленеву компетенцію засобами діалогу культур між англомовними країнами та Україною.
У підручнику представлено матеріали з 5 розділів (Unite). Кожен з них — це цікава сфера спілкування, наприклад, "Світ, в якому ми живемо і навчаємося". По завершенню кожного розділу учні мають змогу перевірити отримані знання, виконуючи тестові завдання "Test Yourself".

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити