Підручники з англійської мови 2 клас

Англійська мова

Підручник Англійська мова 2 клас - А. М. Несвіт - Генеза 2012 - Підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник «Англійська мова» (2-й рік навчання) створений на засадах комунікативно-когнітивного та особистісно орієнтованого підходів до навчання англійської мови. Уніфікований комплекс вправ і завдань дозволяє сформувати в учнів уміння і навички говоріння, аудіювання, читання й письма. У підручнику подано також англо-український словник.

Підручник Англійська мова 2 клас - О. Д. Карп'юк - Астон 2012 - Підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник розроблено на основі авторської концепції позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Книга продовжує серію для початкової школи і містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета .Англійська мова' для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Підручник с основним компонентом навчально-методичного комплекту і передбачає використання комунікативно-ігрової методики.

Підручник Англійська мова з поглибленим вивченням англійської мови 2 клас - М. Є. Ростоцька - Астон 2012 - Підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник є основним компонентом навчально-методичного комплекту, розробленого на основі оригінальної авторської концепції креативного іншомовного навчання молодшого школяра, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції. Книга продовжує серію навчальних видань авторів для початкової школи і містить навчальний матеріал, передбачений чинною Програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета „Англійська мова” для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів із поглибленим вивченням англійської мови.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити