Підручники з географії 10 клас

Географія

Підручник Географія 10 клас рівень стандарту (фрагмент) - П. О. Масляк - Грамота 2018 - Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту освіти та чинній програмі з географії для 10 класу (2017) (рівень стандарту).
У виданні узагальнено знання про господарську діяльність людини, цілісність світового господарства, міжнародні економічні відносини, ресурси, населення й економічний потенціал регіонів і країн світу. Підручник уміщує нові географічні, економічні, демографічні, соціологічні терміни й поняття, інформацію про напрями розвитку географічної науки.
Підручник містить фотографії, карти, схеми, таблиці та діаграми. Рубрики («Працюємо в команді», «Знаходимо на карті», «Демонструємо власну ерудицію», «Використовуємо додаткові джерела знань», «Запам’ятайте, це важливо!»), узагальнення, запитання та завдання («Демонструємо результати навчання!») урізноманітнюють процес здобуття знань. Географічні терміни та поняття подано в підручнику українською та англійською мовами, що сприятиме підвищенню мотивації вивчення іноземної мови.
Значну увагу приділено формуванню в учнів ключових і предметних компетентностей (навичок практичного застосування географічних знань і вмінь).


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити