Завантажити підручники з географії 6 клас

Географія

Підручник Географія 6 клас - Т. Г. Гільберг - Грамота 2014 - Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (2011).
У виданні реалізовано ідеї формування географічної й екологічної культури, використано р*зт джерела географічної інформації для школярів. Значну увагу приділено розвіггку наочно-образного й логічного мислення шестикласників, пізнавального інтересу до об'єктів і процесів навколишнього світу, вивченню своєї місцевості та формуванню навичок в учнів шодо застосування конкретних географічних знань і вмінь на практиці.
Підручник містить велику кількість малюнків, фотографій, картосхем. об'ємний і різноманітний методичний апарат.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.