Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Завантажити підручники з географії 7 клас

Географія

Підручник Географія 7 клас - Т. Г. Гільберг - Грамота 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (2011) та новій програмі з географії.
У ньому розкрито особливості природи нашої планети, материків і океанів. Підручник формує в учнів уявлення про різноманітність і єдність природи, сприяє розумінню ними ролі географічної оболонки в житті людей і впливу суспільства на природні умови.
Видання містить фотографії, картосхеми і малюнки, що поглиблює навички та вміння учнів працювати з різними джерелами географічної інформації. Методичний апарат підручника активізує розвиток інтелектуальних і практичних умінь і навичок школярів, їхньої самостійної роботи й інтересу до вивчення природи материків і океанів.
Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Підручник Географія 7 клас - С. Г. Кобернік - Грамота 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає новій програмі з географії для 7 класу, ураховує вікові особливості школярів. Методичний апарат і рубрики підручника спрямовані на якісне засвоєння навчального матеріалу й спонукають учнів до самостійного творчого пошуку, здійснення практичних дій і проведення власних досліджень.

Підручник Географія 7 клас - В. Ю. Пестушко - Генеза 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник складено за новою програмою з географії для 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У доступній і надзвичайно цікавій формі підручник розкриває природні умови й ресурси материків та океанів як об’єктів регіональної географії.
П ідручник яскраво ілюстрований, містить багато картосхем, діаграм, графіків, а також словник основних географічних термінів і понять і словник географічних назв.

Підручник Географія 7 клас - Г. Д. Довгань - Ранок 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник містить обов’язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості й поняття. Методичний апарат відповідає сучасним вимогам викладання географії. У підручнику наведені програмові практичні роботи та географічні дослідження. Карти, схеми та ілюстрації підручника допоможуть краще засвоїти основні факти й поняття курсу.
Підручник містить посилання на сайт «Електронний освітній ресурс», де розміщено цікаву додаткову інформацію, навчальні відеоматері-али і тестові завдання для підготовки до узагальнюючого контролю знань.
На базі підручника створено навчально-методичний комплект «Географія. 7 клас», до складу якого входять методичний посібник для вчителя, зошит для практичних робіт та комплексний зошит для контролю знань учнів.
Призначено для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник Географія 7 клас з навчанням російською мовою - Г. Д. Довгань - Ранок 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Учебник содержит обязательный объем учебного материала, все необходимые теоретические сведения и понятия. В нем предложены программные практические работы и географические исследования. Карты, схемы и иллюстрации учебника помогут лучше усвоить учебный материал. Электронные приложения: интересная дополнительная информация, учебные видеоматериалы и тестовые задания для подготовки к обобщающему контролю знаний размещены на сайте http://interactive.ranok.com.ua
Предназначено для учащихся 7 классов общеобразовательных учебных заведений.

Підручник Географія 7 клас - П. О. Масляк - Аксіома 2015 - Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Метою запропонованого підручника є формування географічних знань про природу материків і океанів та її цілісність, про населення та його життєдіяльність у різних природних умовах. Водночас автори підручника намагалися розширити знання учнів про географічну оболонку та її компоненти шляхом використання нетрадиційних форм і методів навчання.
Зміст та структуру підручника спрямовано на формування навчально-пізнавальної, інформаційної, картографічної, комунікативної, загально-культурної компетенцій учнів 7-го класу.
Видання призначено для учнів, вчителів-географів, викладачів та студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться географією.


загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.