Підручники з української мови 10 клас

Підручник Українська мова 10 клас (рівень стандарту) - І. П. Ющук - Богдан 2018 - Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник повністю охоплює теоретичний і практичний матеріал української мови, передбачений програмою для 10 класу закладів загальної середньої освіти. Формулювання правил чіткі й дохідливі, підкріплені прикладами. Серед дидактичного матеріалу переважають тексти, що поряд із цілеспрямованими порадами сприяє розвиткові зв’язного мовлення. Ключі та відповіді до вправ забезпечують самоперевірку і, отже, створюють сприятливі умови для самонавчання.
Підручник розрахований на учнів 10 класу.

Підручник Українська мова 10 клас (рівень стандарту) - О. Авраменко - Грамота 2018 - Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту освіти та чинній програмі з української мови для 10 класу (2017, рівень стандарту).
У виданні подано теоретичний матеріал, що стосується норм сучасної української літературної мови, вивчення якого спрямоване на уникнення учнями лексичних, орфоепічних, орфографічних і морфологічних помилок. Велику увагу приділено практичній риториці, опанування основ якої спрямоване на вироблення в учнів навичок виступати публічно.
Підручник містить додатковий цікавий та важливий матеріал із мовних тонкощів, подолання суржикових елементів, збагачення словника тощо.
Підручник сприяє формуванню в учнів ключових і предметних компетентностей. Зокрема, у видання інтегровано матеріали мережі Інтернет з експрес-уроками, які сприятимуть розвитку мовної компетентності учнів.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити