Завантажити підручники з фізики 9 клас

Фізика

Підручник Фізика 9 клас - В. Д. Сиротюк - Генеза 2017 - Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

Матеріал підручника відповідає новій програмі з фізики. Пояснення навчального матеріалу супроводжується прикладами спостережень, дослідів та практичних завдань, а завершується запитаннями для самоперевірки. У підручнику є 7 лабораторних робіт, фізичні задачі різних рівнів складності, творчого характеру та практичного спрямування, тестові завдання. Рубрики «Для допитливих» та «Це цікаво знати» сприяють підвищенню інтересу учнів до предмета. Словник фізичних термінів допоможе зорієнтуватися у формулюванні фізичних явищ та величин.

Підручник Фізика 9 клас з навчанням російською мовою - В. Д. Сиротюк - Генеза 2017 - Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

Материал учебника соответствует новой программе по физике. Объяснение учебного материала сопровождается примерами наблюдений, опытов и практических заданий, а завершается вопросами для самопроверки. В учебнике есть 7 лабораторных работ, физические задачи разных уровней сложности, творческого характера и практической направленности, тестовые задания. Рубрики «Для любознательных» и «Это интересно знать» способствуют повышению интереса учеников к предмету.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.