Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Завантажити підручники з літературного читання 3 клас

Літературне читання

Підручник Літературне читання 3 клас для позакласного читання - О. Я. Савченко - Освіта 2015 - Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти

Навчальний посібник містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 3 класі. Система розвивальних завдань і запитань сприятиме розвитку читацької самостійності дитини. Книжка цікава не лише для самостійного читання. Вона добре прислужиться для уроків позакласного читання, розвитку вміння читати і розуміти прочитане.

Підручник Літературне читання 3 клас з навчанням російською мовою - О. Н. Хорошковська - Освіта 2013 - Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник «Літературне читання» посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі, проведеному МОН України (2011 р.). Він повністю відповідає програмі і складається з двох розділів: І. Усна народна творчість. II. Твори українських письменників і народні твори.
Укладаючи підручник, автори намагалися зробити його цікавим і доступним учневі 3 класу. Таким, щоб діти відкрили для себе красу українського слова, познайомилися не лише з кращими художніми творами, а й їхніми авторами.

Підручник Літературне читання 3 клас, навчальний посібник - В. О. Науменко - Генеза 2014 - Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти

Посібник призначено для доповнення уроків літературного читання в 3 класі навчальним змістом відповідно до програми, організації самостійної читацької діяльності учнів на уроках, забезпечення диференціації навчання.


загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.