Підручники з української літератури 8 клас

Українська література

Підручник Українська література 8 клас - О. Міщенко - Генеза 2016 - Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник створено відповідно до нової програми з української літератури. Він складається з п’яти тематичних розділів. Кожен підрозділ містить коротку біографічну довідку про письменника, текст програмового твору, його аналіз, здійснений відповідно до найновіших досягнень літературознавства, обов’язкові та додаткові рубрики.
Підручник враховує вікові та психологічні особливості учнів 8 класу, спонукає до творчості, посилює інтерес до національної літератури.

Підручник Українська література 8 клас - О. В. Слоньовська - Літера ЛТД 2016 - Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає змісту й вимогам чинної шкільної програми. Запропоновано короткі цікаві біографії письменників, повністю – віршовані й оптимально скорочені драматичні й прозові художні тексти.
Проблемні запитання та цікаві завдання рубрики «Діалог із текстом» побудовано за принципом зростання складності: від репродуктивних до критично-мисленнєвих. Сформувати навички порівняльного аналізу покликана рубрика «Діалоги текстів». Мета рубрики «Мистецькі діалоги», супроводжуваної якісним ілюстративним рядом, – вчити розуміння інших видів мистецтва, передусім малярства, а також театру, кіно. У «Літературознавчому словничку» наприкінці підручника подано основні поняття, категорії і значення інструментарію теорії літератури, адаптовані до учнівського розуміння.

Підручник Українська література 8 клас - О. М. Авраменко - Грамота 2016 - Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників.
Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості восьмикласників. Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Підручник Українська література 8 клас - В. І. Пахаренко - Грамота 2016 - Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту освіти та читптій оновленій програмі з української .літератури для 8 класу.
Видання ознайомлює восьмикласників з українським фольклором і вводить у спіт поезії, драматургії, прози та гумору Містить оггія-дові розділи, стислі нариси життя та творчості письменників, скорочені тексти творів, коментарі до них, систему запитань і завдань різних рівнів складпості, які допоможуть глибоко й різпогратпю осмислити літературні зразки.
Репродукції творіп класиків візуального мистецтва (живопису, скульптури, архітектури), а також зверпення до музичних шедеврів, спектаклі в, кінофільмів допоможуть учням осягнути природу художньої творчості, ознайомитися з багатствами вітчизняної культури.
Підручник спрямований на виховання в школярів високих гуманістичних, патріотичних, естетичпих почуттів. Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Підручник Українська література 8 клас - О. І. Борзенко - Ранок 2016 - Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник створено відповідно до програми «Українська література. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 5—9 класи» (зі змінами, внесеними у 2015 році). Усі художні твори розглядаються в розділах «Усна народна творчість», «Світ української поезії», «Українська національна драма», «Прозова творчість українських письменників», «Український гумор». У межах розділів подані підрозділи, які включають коротку біографічну довідку про письменника, текст (або фрагмент) програмового твору, його аналіз, здійснений відповідно до найновіших досягнень літературознавства і з урахуванням вікових можливостей учнів, а також систему завдань, яка надає змогу організовувати навчальний процес на засадах дитиноцентризму, особистісно-орієтованого підходу до навчання.
Підручник призначений для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити