Підручники з української літератури 9 клас

Підручник Українська література 9 клас - О. Авраменко - Грамота 2017 - Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить літературно-критичні статті, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників, художні твори (повністю й у фрагментах).
Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості дев’ятикласників. Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Підручник Українська мова 9 клас - О. Міщенко - Генеза 2017 - Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти

Підручник відповідає вимогам оновленої програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Його укладено з урахуванням історико-хронологічного підходу, відповідно художні твори проаналізовано в контексті історико-літературного процесу. Підручник містить біографічні довідки про письменників, аналіз творів, передбачених програмою, що здійснений відповідно до новітніх досягнень літературознавства. У Додатку подано найважливіші програмові текстові матеріали.
Підручник враховує вікові та психологічні особливості учнів 9-го класу та спонукатиме до самостійної творчості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити