Довідник з української мови

Передмова

 

Пропоноване видання є комплексним довідником з української мови, призначеним для повторення вивченого в 5—12 класах з метою ефективної підготовки випускників загальноосвітніх закладів до зовнішнього незалежного тестування, а також до тематичного оцінювання протягом навчального року.

Довідник містить відомості з української фонетики, лексикології, морфеміки та словотвору, морфології, орфографії, синтаксису й пунктуації — основних розділів науки про мову.

Автори сподіваються, що повне охоплення програмного матеріалу, подання його в доступному вигляді, таблиці, схеми, численні приклади — усе це допоможе учням систематизувати й поглибити знання з української мови, закріпити їх на практиці, а відтак добре підготуватися до випускних випробувань — ЗНО.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.