Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Числівник

Відмінювання порядкових числівників

Усі порядкові числівники, крім числівника третій, відмінюються, як прикметники твердої групи: п´ятий, п´ятого, п´ятому, п´ятий (або п´ятого), п´ятим, на п´ятому; третій — як прикметник м´якої групи: третього, третьому, третій (або третього), третім, на третьому.

У складених порядкових числівниках відмінюється остання складова частина (у тисяча дев´ятсот дев´яносто сьомому році).

Порядкові числівники, що закінчуються на -сотий, тисячний, мільйонний, мільярдний, пишуться одним словом: трьохсотий, двохтисячний, півторамільйонний.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.