Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Займенник

Дефіс у неозначених займенниках

У неозначених займенниках префікси казна-, хтозна-, будь- та суфікс -небудь пишуться через дефіс: казна-хто, хтозна-що, будь-який, чий-небудь. Якщо казна, хтозна, будь, аби, де стоять перед займенниками із прийменниками, всі три слова пишуться окремо: казна в чому, хтозна для кого, будь про кого, аби до кого, де на чому.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.