Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Дієприкметник як особлива форма дієслова

Відмінкові закінчення дієприкметників

 

 

Однина

Множина

Чоловічий рід Середній рід

Жіночий рід

Н.

Р.

Д.

Зн.

Ор.

М.

оновлен-ий оновлен-е

оновлен-ого

оновлен-ому

= Н. або Р.

оновлен-им

... оновлен-ому (-ім)

оновлен-а

оновлен-ої

оновлен-ій

оновлен-у

оновлен-ою

... оновлен-ій

оновлен-і оновлен-их оновлен-им

= Н. або Р. оновлен-ими

... оновлен-их

 

Зверніть увагу!

У відмінкових закінченнях дієприкметників чоловічого і середнього роду однини та в множині вимовляється [И] і пишеться и: уквітчаний, уквітчаним, уквітчаних. Буква і пишеться в одній із форм місцевого відмінка дієприкметників чоловічого роду, в давальному і місцевому відмінках жіночого роду та в називному відмінку множини: (на) уквітчанім, уквітчаній, (на) уквітчаній, уквітчані.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.