Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Прислівник

Способи творення прислівників

Прислівники різноманітні за походженням і будовою. Це пояснюється тим, що прислівники сформувалися і формуються на основі інших частин мови. Найбільша кількість прислівників утворилася від прикметників (тихо, близько, гаряче, добре) та іменників (удень, узимку, вбік), значно менше прислівників числівникового (утрьох, надвоє, заодно), займенникового (по-нашому, по-своєму) та дієслівного походження (нехотя, перегодя). Утворюються прислівники також і від прислівників (де-не-де, відколи, ніяк).

Прислівники творяться різними способами: префіксальним: вчора - позавчора, тепер - відтепер; суфіксальним: глибокий - глибоко, чому - чомусь; префіксально-суфіксальним: по-господарськи, по-новому; складанням слів, однакових, близьких чи протилежних за змістом: високо-високо, любо-дорого, більш-менш; злиттям основ слів: обіруч, праворуч, самохіть; шляхом переходу словоформ змінюваних слів у прислівники: бігом, знизу, додому.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.