Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник з української мови

СИНТАКСИС І ПУНКТУАЦІЯ

Неповні речення

Тире в неповних реченнях

У неповних реченнях на місці пропущеного члена (найчастіше присудка) за наявності паузи ставиться тире. І недарма у творах Довженка письменника журба, людське горе межують з радістю і щастям. То — від життя (С. Плачинда).

Тире не ставиться, коли немає потреби в спеціальному підкресленні паузи. Не давай зайцеві моркву берегти, а лисиці курей стерегти (Народна творчість).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.