Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник з української мови

СИНТАКСИС І ПУНКТУАЦІЯ

Основні види складнопідрядних речень

Складнопідрядні речення з підрядними наслідковими

Підрядні наслідкові частини виражають наслідок дії, який логічно випливає зі змісту всієї головної частини. Вони поєднуються з головною частиною за допомогою сполучника так що і стоять у реченні після головної частини. Погода стояла тепла і сонячна, так що шибки на вікнах аж миготіли (Григорій Тютюнник). Миколка стояв від тіточки по той бік корівки, так що вона [тіточка] Миколки не помітила і здивовано оглянулася навколо (М. Вінграновський). Сніг ледве прикривав землю, так що й деревину з лісу вивозили на колесах (Панас Мирний).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.