Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Іменник

Назви абстрактних понять

Суфікси -нн , -енн , -інн , -н , -нин , -к використовуються для утворення узагальнюючих віддієслівних назв: малювання, зрошення, ходіння, метушня, біганина, зарядка.

Суфікси -ість, -ин , -от , -ств , -зтв , -цтв , -изм ( -ізм, -ізм) утворюють абстрактні назви, що виражають опредметнену ознаку: щирість, давнина, тіснота, материнство, убозтво, народництво, історизм, гуманізм, героїзм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.