Довідник з української мови

МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ

Іменник

Букви и, е, і в суфіксах -ин(а)-, -ен(я)-, -інь

Суфікс -ин- уживається в іменниках жіночого роду І відміни, що позначають осіб жіночої статі, загальні назви тварин, рельєфу, продуктів харчування: дівчина, худобина, галявина, височина, глибочина, баранина.

Суфікс -ен- уживається в іменниках середнього роду, що означають недорослих істот: кошеня, орленя, цуценятко.

Суфікс -інь- уживається в іменниках жіночого роду III відміни на позначення опредметнених ознак: височінь, глибочінь, плоскінь, темінь.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.