Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

УКРАЇНСЬКА МОВА

Фонетика

Фонетика вивчає звуковий склад мови.

Окремо взяті звуки мають значення лише в складі слів та морфем, за допомогою слів розпізнаються та розрізняються їхні значення: пліт — плід, лин — линь, бере — бери.

В українській мові 6 голосних і 32 приголосних звуки, які позначаються 33 буквами українського алфавіту.

Звуки мови творяться за допомогою легень, бронхів, дихального горла (трахеї), гортані, голосових зв’язок, ротової та носової порожнини, зіва, губ, зубів, язика та язичка. Дефекти найактивніших органів мовлення (губ, зубів, язика, носової та ротової порожнини та ін.) призводять до спотворення звуків (наприклад, при нежиті, за відсутності декількох зубів і т. ін.).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.